SÕNAOKSE 6: SIEMENS NOKIA // POHUIWAVE

Siemens Nokia sündis 2021. aasta kõige higisematel päevadel Telliskivi proovika tossustes ruumides, kui kolm kutti otsustasid spontaanselt koos mussi tegema hakata. Need tüübid on GOGDOG, OUMEEN & laurel 2 - kõik väga erineva muusikalise taustaga, kuid keda kõiki seob teatud goofy olemus & muretu "pohhui!" attitude. See teebki neist kõige värskema kõlaga kuid samal ajal ka kõige ajuvabama maa-aluse supergrupi meie riigi pinnal. Kui ajuoksel oleks soundtrack, siis see kõlaks täpselt nagu nemad. Võib-olla ongi täiega imelik.. aga võib-olla on sitaks lahe, raisk.
 
..ja kas ma juba mainisin, et kutid on KÕIK vastikult andekad ka visuaalses maailmas? Jah, ma tean, ka meid ajab närvi. Aga seda ainult kõige paremas mõttes. Vahepeal ei suuda uskuda, et need kutid päriselt olemas on - aga õnneks on meil tõestusmaterjali. Salvestasime tüüpidega podcast-i (VIDEO ON KA, SEAL ON NÄHA - NAD TÕESTI ON PÄRISELT OLEMAS) ning sellega kuulutame välja ka järjekordse SÕNAOKSE mängu, mille nädala teemaks on.. *trummipõrin* ..POHUIWAVE!

..ja mida tähendab see POHUIWAVE one might ask - vastus on, et suht pohui, mis see tähendab. lihtsalt tehke midagi & ärge põdege. võib esitada nii mussi kui visuaalset loomingut, ennast tantsimas või tänavakunsti tegemas - absoluutselt kõik sobib. 
Intro: Sattiva; lõpus Siemens Nokia - Maa on lame & Parima sõbra õde live. Podcast kuulatav ka Spotify-s!

Nagu ikka, saab mängus osaleda postitades enda loomingut instasse kasutades #SÕNAOKSE. Ongi tehtud. Lihtsalt hoia meeles, et 17.04. õhtul läheb teema lukku.


Miks seda tegema peaksid? Eeee, sest sa tahad & see meeldib sulle & loomine annab su elule mõtte?? Ok-ok, kui motti juurde vaja, siis jah, ka seekord on nädala lemmikutele auhinnad sõnavõlurite enda andekatest kätest-ajudest. Laseme välja Siemens Nokia päris essa merch-i - särgid & kleepsulehed. Viimane on kuttide collab, särk aga Timo Tiivase looming.

Fotod: Marii Kiisk

Poiste essat albumit saab kuulata siit & bändiga saab kontakti kirjutades siemensnokiaband@gmail.com või kirjutades OUMEEN-ile / GOGDOG-ile / laurel 2-le eraldi. Igal juhul soovitame tüüpidele ka eraldi silmad-kõrvad peale panna. Närviajavalt hea.
❤️

PS! Kuttide uut albumit juba kuulasid vä?


*Kui sa oled segaduses, mis SÕNAOKSE endast kujutab -
feel free to follow that ajuokse IG account, sest highlights-ide alla sai kogu mängu reeglistik kirja + mäng on niikuinii Instagrami-põhine. :)
Eelmine
SÕNAOKSE 5: Stina Leek // ajuokse

Vastused puuduvad

Email again: