SÕNAOKSE 3: Smoke Break // Paus

Smoke Break on platvorm, mille väljundiks on muusika & audiovisuaalne kunst. Täpselt nii üldiselt nad ise end defineerida soovivadki, sest nende olemus muutub kiirelt ajas ning nad teadlikult ei taha end kindlate definitsioonidega piiritleda. Nime taga peitub aga neli üliloomingulist ning huvitavat karakterit - Alt666, moderndisease, laurel ja kirja. Ühiselt moodustavad nad ülimalt esteetilise, huvitava kuid samas nii loomuliku koosluse, et nendega esimest korda kohtudes tekkis tunne, et astusin eriti tsilli alternatiiv-reaalsusesse - filmi nimega Smoke Break.
Ajuokse IG kontol käib loomemäng SÕNAOKSE* ning Smoke Break on selle nädala sõnavõlurite rollis. Nädala teemaks sai PAUS. Loo enda PAUS kasutades ükskõik, mis meediumit või tehnikat, ning postita see koos #sõnaokse & osaled mängus!!

Smoke Break on eesti keeles "suitsupaus" ning nädala teema tuleb ka otseselt sellest. Kuna enda nimega ei proovi ega taha kutid propageerida suitsetamist, sai teemaks minimalistlikult lihtsalt "PAUS". Mida Smoke Break tähendab ning kust see üldse tekkis - räägime sellest lähemalt ka nendega salvestatud podcast-is.  Lisaks võtame üles lemmikud tegijad Eestis, küsin nende loomingulise protsessi kohta, räägime nende skenest Tallinnas jaaaaa paljupalju muud.


Heli: Jörg-Erik Hanikat, intro: Sattiva; keskel laseme moderndisease - SNADER 1.0 ja lõpetame lõke ja rikošetti veel nimetu looga, mille produtseeris laurel.

Meie e-poes on selle nädala jooksul üleval Smoke Break-i merch - särgid, kotid, eritoorikud, kleepsud, prindid - u name it. Visuaalid on loonud Smoke Break-i enda disainer-muusik-kunstnik-multitalent laurel. Seekordne riliis toimus koostöös sõpradega ÄSS kollektiivist, et projektile veelgi suurem rõhk taha panna. ❤️ Täpsema info toodete kohta leiab e-poest, kuid nagu ikka, on tegu vaid ühekordse tiraažiga ning once they're gone, they're gone.

Fotod: Rain Amur, Henri Peterkopf

Merch
(v.a. kleepsulehed) läheb peale mängunädalat peitu - seega grab 'em while you can!!

Smoke Break-i tegutsemist kollektiivina saab jälgida nende ühiselt Instagrami kontolt ning vaata ka, mida Alt666, moderndisease, laurel & kirja eraldi teevad. Otsid sa biiti, lahedat visuaali, üritusele dj-sid, produtseerijat, või fuck it - kasvõi modelle enda uueks projektiks - hit the boys up. Kontakti saab nendega kirjutades smokebreakbois@gmail.com või helistades Sassile kasutades numbrit särgi käisel. :)

Fotode autor Rain Amur, artwork laurel-i kätest

*Kui sa oled segaduses, mis SÕNAOKSE endast kujutab -
feel free to follow that ajuokse IG account, sest highlights-ide alla sai kogu mängu reeglistik kirja + mäng on niikuinii Instagrami-põhine. :)

Eelmine
SÕNAOKSE 2: Sigrit Villido // ÜHTSUS
Järgmine
SÕNAOKSE 4: Stencibility // Jaburus

Vastused puuduvad

Email again: