SÕNAOKSE 1: Ingmar Järve // LÕHESTUNUD

Ingmar Järve on noor kunstnik Jõhvist, kelle looming varieerub illustratsioonist tüpograafiani, animatsioonist tänavakunstini, graafilisest disainist muusikani.. Huuh - kutt ilmselgelt teeb ja oskab sitaks palju. Vähe sellest, et Ingmari skillset on ülimalt lai ning stilistikamäng tugev - ta oskab neid meediumeid ka omavahel siduda ning läbi selle luua täiesti ootamatuid ning positiivselt üllatavaid kombinatsioone.
Alustasime ajuokse IG kontol loomemänguga SÕNAOKSE* ning valisime Ingmari selle mängu esimeseks sõnavõluriks. Tema valitud teemaks sai LÕHESTUNUD. Kõik on oodatud enda LÕHESTUNUD-teemalist loomingut postitama Instagrami kasutades #sõnaokse.

Ingmari jaoks on see märksõna, mis on erinevatel perioodidel olnud iseloomustavaks jooneks nii ta loomingus kui elus. Räägime sellest + paljudest muudest teemadest lähemalt ka allolevas podcast-is. Jõudsime enda vestlusega Ingmari juurte juurde, kuulame ta isa kui Ingmari enda bändi loomingut ning saame teada, mis juhtus nende tagaaeda ehitatud igluga. :)

Heli: Jörg-Erik Hanikat, intro: Sattiva; keskel kuuleme TIC - t.a.k.e. ja podcast-i lõpetab Bootleg Boys - Red Face

Mängunädala jooksul on meie e-poes ettetellimiseks üleval Ingmar Järve prindid kui ka kleepsulehed + mõlemat sisaldavad kombod. Neid töid ostes toetad nii Ingmari kui ajuokse tegevust. ♥ Prindid on matil katmata paberil ning A3 suuruses, kleepsulehtede formaat on A5 ning kaetud mattlaminaadiga. Töödes tuleb välja Ingmari tüpograafia-huvi, armastus jalgrataste vastu ning tema enda tõlgendused sõnast "LÕHESTUNUD". 

PS! Peale ettetellimisperioodi neid trükiseid (v.a. kleepsulehed) enam võimalik saada pole.

Ingmari loomingut näeb tema Instagrami kontolt ning koostööhuvi korral kirjuta talle ingmarj2rve@gmail.com. Tema tegevusaladeks on graafiline disain, illustratsioon, tänavakunst, tüpograafia, animatsioon ning kui väga ilusti palud, võib ta kaaluda ka su bändi trummariks tulemist. 


Piltide autorid: Ingmar Järve, Ruudu Rahumaru

*Kui sa oled segaduses, mis SÕNAOKSE endast kujutab - feel free to follow that ajuokse IG account, sest highlights-ide alla sai kogu mängu reeglistik kirja + mäng on niikuinii Instagrami-põhine. :)
  
Järgmine
SÕNAOKSE 2: Sigrit Villido // ÜHTSUS

Vastused puuduvad

Email again: